MEIE INIMESED

Roland Tokko

[email protected]

Roland on TÕMi visionäär, kes tuleb järjepidevalt lagedale uuenduste ja ideedega, kuidas TÕMi veel ägedamasse kohta viia ja osalejatele veelgi elumuutvamaks teha. Lisaks viib Roland ka ise läbi töötubasid, väljakutseid ja veebiseminare.

Bret Pellenen

[email protected]

Breti süda tuksub TÕMi rütmis ja tänu temale meie kogukond toimib. Bret juhib TÕMi tiimi ja tagab, et kõik osad kenasti koos toimivad ning info jõuab õigel ajal õigesse kohta. Lisaks seisab ta hea selle eest, et TÕMi keskkonda pidevalt edasi arendada.

Kaia Tammekänd

[email protected]

Kaia aitab luua, hoida ja kasvatada mõnusat kogukonnatunnet, tehes TÕMist ühtehoidva ja toetava koha, kus iga liige tunneb end hoitult ja märgatult. Kaia hoolitseb ka selle eest, et kõik vajalik kogukonnas nähtavaks ja lihtsasti kättesaadavaks teha.

Helina Kalda

[email protected]

Helina on TÕMi veebisündmuste juht, kes toob meie veebiseminaride külalistelt välja parimad nõuanded ja annab endast kõik, et olla kogukonnaliikmete jaoks olemas.

Kerttu Aaring

[email protected]

Kerttu fookuses on meie armsate liikmete hoidmine ja toetamine. Ta vastab kirjadele, kuulab ära rõõmud ning aitab leida lahendused tekkinud muredele.

Kadri Kaljumets

[email protected]

Kadri toetab TÕMi tiimi nõu ja jõuga, abistab füüsiliste kokkusaamiste korraldamisel ning mõtleb olulistes küsimustes kaasa, et TÕMi veelgi paremaks muuta.